IC onderzoeken

Hieronder vind je een overzicht van de lopende wetenschappelijke onderzoeken op de Nederlandse Intensive Cares.
Mis je een studie of is een studie afgerond? Laat het ons weten via contact@nvic-academy.nl

Onderstaande studies staan geregistreerd in het Nederlands Trial Register (NTR) of het internationale register. Het NTR is een openbaar toegankelijk en vrij te doorzoeken prospectief trialregister, waarin studies staan geregistreerd die lopen in Nederland of worden uitgevoerd door Nederlandse onderzoekers.

 

Studie

Startdatum

Contactpersoon

Email

TELSTAR

1-4-2014

Jeanette Hofmeijer

jhofmeijer@rijnstate.nl

PReVENT-NL

1-8-2014

Fabienne Simonis

f.d.simonis@amc.uva.nl

REMAP-CAP

1-12-2015

Lennie Derde

L.P.G.Derde@umcutrecht.nl

PACER

1-2-2016

Alexander Vlaar

a.p.vlaar@amc.uva.nl

MONITOR-IC 1-7-2016 Hans van der Hoeven monitor-ic@radboudumc.nl

UNDERPIN-ICU

31-12-2016

Paul Rood

paul.rood@radboudumc.nl

TACO crossover TRIAL

22-5-2017

Alexander Vlaar

a.p.vlaar@amc.uva.nl

IABP-HF

1-1-2017

Corstiaan den Uil

c.denuil@erasmusmc.nl

INOX ICU-2

1-5-2017

Meryem Baysan

m.baysan@lumc.nl

INCEPTION

1-5-2017

Martje Suverein

martje.suverein@mumc.nl

RELAx

1-8-2017

Anna Geke Algera

a.g.algera@amc.uva.nl

WEAN-SAFE

1-10-2017

Leo Heunks

L.Heunks@vumc.nl

Ghrelin studie

1-1-2018

Jeannette Hofmeijer

JHofmeijer@rijnstate.nl

VIP2

Zomer 2018

Hans Flaatten

contact@vip2study.com

VITaCCA

2018

Angelique Spoelstra-De Man

am.spoelstra@vumc.nl

EuRIDICE 1-2-2018 Lisa Smit l.smit@erasmusmc.nl
COGITATE 1-3-2018 Marcel Aries m.aries@mumc.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiernaast zijn er studie websites te raadplegen, zoals: